حمایت مالی

بسم الله الرحمن الرحیم


 صدایی از فراسوی زمان خورشید وجودمان را چون آتش زیرخاکستر دوباره افروخت “هل من ناصر ینصرنی” از آن پس هرگاه به هر سویی که چشم گشودیم کربلا بود…

هیئت مساکین الزهرا (س) در سال ۱۳۷۸ به همت عده ای از جوانان متدین خرم آبادی تاسیس گردید، این هیئت با برپایی مجالس هفتگی مدیحه سرایی تعداد زیادی از جوانان این دیار را به خود جذب کرده تا آنجا که اکثریت نیروی فعال هیئت را جوانان تشکیل می دهند.

گفتنی است خادمین هیئت از بدو تاسیس که قریب ۱۴ سال از آن می گذرد تا کنون با وجود تلاشهای پیگیر و مجدانه به علت کمبود بودجه و امکانات نتوانسته اند مکانی مناسب که شایسته برپایی مراسمات هیئت باشد را تهیه نمایند. با توجه به استقبال گسترده و بی نظیر عاشقان اهل بیت (ع) از مراسمات هیئت خادمین مساکین الزهرا (س) به ناچار با نصب داربست در محوطه های باز و یا با استفاده از پارکینگ منازل مسکونی مجالس خود را بر پا داشته اند.

لذا به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای خدمت به شما عاشقان عاشورایی و با توجه به افزایش روز افزون حلقه یاران احساس ضرورت احداث یک مکان مناسب برای حسینیه، ما را بر آن داشت تا نسبت به جمع آوری نذورات و کمک های نقدی شما برای احداث این بنا اقدام کنیم.

بی شک هدایای شما حتی اگر سکه ای باشد صدقه ای جاریه است و خیر و برکت آن که وعده های الهی است شامل دنیا و آخرت شما خواهد شد انشاء الله.

شماره حساب هیئت مساکین الزهرا(س) ۲۷۳۶۲۳۵۳۲۶ (بنام مهرداد خوش منظر)بانک تجارت/شعبه بلوار بهارستان

مکان هیئت مساکین الزهرا(س) : خرم آباد – بهشت زهرا – حسینیهء گلزار شهدای خرم آباد ()

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت برای هیئت مساکین الزهرا (س) محفوظ می باشد.